Ogrodzenia
Nowoczesne ogrodzenia betonowe, jak i tradycyjne

Nowoczesne ogrodzenia

Nowoczesne ogrodzenia to propozycja dla tych z Państwa, którym zależy na minimalistycznym designie .

Proponowane przez nas produkty doskonale łączą się z nowoczesną architekturą krajobrazu, dzięki czemu wpisują się idealnie nie tylko w prywatną, ale także publiczną przestrzeń.

Przęsła w połączeniu z bramami i furtkami można z powodzeniem zastosować zarówno w domu, jak i na firmowym terenie.

ogrodzenia zamość

Bezpieczne i eleganckie

Innowacyjne wzornictwo, jakie zastosowano przy tych elementach sprawia, że są one spełnieniem marzeń właścicieli posesji.

Każdy element, w tym również słupki, do których mocuje się przęsła, został wykonany ze stali nierdzewnej wysokiej jakości.
Co więcej, pokryliśmy go proszkowo i ocynkowaliśmy, dzięki czemu jest niezwykle trwały.

Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup poszczególnych wzorów, jednak będziecie chcieli zmienić ich kolor na bardziej przyjazny Waszej posesji, zapewniamy, że przęsła można dowolnie malować. Dzięki temu nie tylko będą pasowały do otoczenia, ale także zyskają dodatkowe zabezpieczenie przed korozją.

Nasze ogrodzenia to przede wszystkim Jakość naszego wykonania jak i materiałów jakich używamy. Napędy znanych sprawdzonych marek na które udzielamy gwarancji.
Warto się na nie zdecydować również dlatego, że oferujemy atrakcyjne ceny, pozwalające wykonać efektowne ogrodzenie za małe pieniądze.

Wyceny przedstawiamy po wyborze materiałów i wstępnym projekcie.

kontakt lew house

Masz pytania?

Zadzwoń i porozmawiaj z nami o Twoim ogrodzeniu!

Scroll to Top